پرش به محتوای اصلی

اخبار

پرداخت تسهیلات فعالان حوزه گردشگری و بوم گردی در استان چهارمحال و بختیاری

پرداخت تسهیلات فعالان حوزه گردشگری و بوم گردی در استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از پرداخت تسهیلات فعالان حوزه گردشکری و بوم گردی با توجه به شرایط این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی با حضور در جلسه شورای مدیران، با اشاره به توسعه کسب و کارهای اینترنتی در روستاهای استان، اظهار کرد: تامین پهن باند روستایی باعث توسعه گردشگری، کسب و کارهای محلی، کاهش واسطه گری و ایجاد انگیزه بیشتر روستائیان برای فروش محصولات خود می شود.

وی گسترش خانه‌های بوم گردی را‌ یکی از دلایل صنعت گردشگری روستایی دانست و گفت: به افراد علاقمند و جویای کار در این حوزه در صورتی که برای صنعت گردشگری مفید باشند تسهیلات کم بهره  پرداخت می‌شود.

بلالی افزود: بر طبق برنامه ششم توسعه، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موظف به تامین زیرساخت‌های ارتباطی چهار خدمت اصلی آموزش، کشاورزی، سلامت و خدمات بانکی است که در این جهت تلاش‌های قابل توجهی انجام شده است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تصریح کرد:برای توسعه کسب و کارها با نگاه توسعه خدمات دیجیتالی اقدامات موثری در پرداخت تسهیلات خود اشتغالی توسط پست بانک انجام شده که به کسب و کار روستاییان رونق بخشیده است.

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰
تعداد بازدید : ۱۷۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید