پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، خبر داد:

جذب 312 میلیارد تومان منابع توسط پست بانک استان چهارمحال و بختیاری

جذب 312 میلیارد تومان منابع توسط پست بانک استان  چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری با اعلام اینکه هدف سپرده پست بانک استان جذب 265 میلیارد تومان منابع در سال گذشته بوده است، گفت: پست بانک استان موفق شده در سال گذشته 312 میلیارد تومان منابع جذب کند که نسبت به هدف سپرده تعیین شده 17 درصد رشد بیشتری داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در جلسه توسعه روستایی  با اشاره به اینکه پست بانک خلا حضور بانک‌ها را در مناطق دور افتاده و روستایی برطرف کرده است، گفت: استان چهارمحال و بختیاری 1.2 درصد جمعیت کل کشور را تشکیل می‌دهد و دو درصد از باجه‌های پست بانک در این استان قرار دارد و در این دفاتر خدمات پولی، بانکی و پرداخت تسهیلات به روستاییان ارائه می‌کند.

بلالی با اعلام اینکه 110باجه پست بانک در این استان فعال هستند، اظهارکرد: پست بانک بر طبق اساسنامه موظف است فعالیت خود را در روستاها گسترش دهد و دفاتر خدمات بانکی روستایی محل بسیار مناسبی برای فعالیت بانکی دهیاری‌ها و شورای اسلامی در سطح استان است.

وی افزود: پست بانک به عنوان بانک تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات در کسب و کارهای دیجیتال حمایت‌های موثری از فارغ التحصیلان دانشگاهی داشته است.

در پایان این جلسه علیرضا شجاعی مدیرکل پست بانک استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از روند عملکرد و میزان نقدینگی شعب استان ارائه کرد و گفت: با توجه به دستورالعمل‌های بانکی، اعطای تسهیلات، تامین نقدینگی به شرکت‌های خصوصی، تعاونی و تمامی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات می‌توانند از تسهیلات کم بهره استفاده کنند.

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۴۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید