پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مطرح کرد:

حمایت از استارت آپ‌ها در رویداد تازه‌شو

حمایت از استارت آپ‌ها در رویداد تازه‌شو
مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، در بازدید از رویداد تازه‌شو گفت: از استارت آپ‌ها با محوریت ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در بازدید از رویداد تازه شو در جهاد دانشگاهی استان با اشاره به مشکلات اشتغال‌زایی جوانان، اظهارکرد: یکی از پتانسیل‌ها و فرصت‌هایی که منجر به اشتغال‌زایی در استان می‌شود، توجه به ظرفیت‌های فناوری اطلاعات است.

بلالی گفت: رویداد تازه‌شو یک کارگاه آموزشی و کاربردی است که در این کارگاه علاوه بر آموزش و در اختیار قرار دادن تجربیات فعالیت در این حوزه، حاضرین در کارگاه می‌توانند در خصوص فرصت‌ها، تهدیدها، ضعف‌ها و قوت‌های ورود به این حوزه، اطلاعات قابل توجهی کسب کنند.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح تعامل بسیار خوبی با جهاد دانشگاهی استان داریم و تا کنون اقدامات خوبی انجام شده است که گامی فوق العاده برای آشنایی با فرصت‌های کار آفرینی، نقش و کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات، هوش مصنوعی و چگونگی راه‌اندازی یک استارتاپ و شبکه‌سازی با فعالان و علاقمندان در این حوزه خواهد بود.

بلالی ادامه داد: برای اثرگذاری بهتر طرح ملی ایجاد مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان در استان و کمک به کاهش نرخ بیکاری به حمایت سایر دستگاه‌های مرتبط در استان نیاز داریم، امیدوارم با اجرای این طرح گامی موثر در راستای اشتغال جوانان که امروز به مهم‌ترین دغدغه جامعه تبدیل شده است، برداریم.

۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۹۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید