پرش به محتوای اصلی

اخبار

از سوی بسیج صورت گرفت:

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در چهارمحال و بختیاری

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در چهارمحال و بختیاری
مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته بسیج دانش‌آموزی با رقابت ۱۵ تیم تولید محتوای دیجیتال در آموزشکده فنی دخترانه شهرکرد آغاز شد.

یه گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، برای برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال، ۳۰ تیم ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۱۵ تیم موفق به حضور در این رویداد شدند و به مدت ۲روز با هم به رقابت پرداختند.

 مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، در آیین افتتاح این رویداد با اشاره به شرایط کرونایی افزود: تیم‌های شرکت‌کننده  در قالب سه تا پنج نفره بوده و در سه بخش پویانمایی، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم‌افزارهای ویژه تلفن همراه با یکدیگر رقابت کردند.

وی افزود: عناوین تولید محتوا در این رویداد در سه بخش در حوزه محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی و جنگ‌نرم و عملیات روانی دشمن و طرح شهید سلمیانی است و محصولات تیم‌های برگزیده با هدف تجاری‌سازی و افزایش ظرفیت اشتغال جبهه انقلاب اسلامی مورد حمایت قرار می‌گیرد.

سید مسعود موسوی معاون اقشار بسیج سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال وبختیاری، تصریح کرد:هم ‌اکنون در حوزه فضای مجازی، اینترنت و استفاده از شبکه‌های اجتماعی، ۹۰ درصد مردم کشور دارای تلفن همراه هستند که ۷۵ درصد مردم از گوشی هوشمند و ۹۴ درصد مردم از اینترنت استفاده می‌کنند.

موسوی ادامه داد: ۶۸ درصد مردم کشور در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند و  ۲۹ درصد مردم نیز از طریق شبکه‌های مختلف دسترسی به اخبار و اطلاعات دارند و  باید برای استفاده بهینه از این فضا از ظرفیت‌های مختلف استفاده کرد و با حضوری موثر بتوان تحولاتی عظیم در این فضا ایجاد کرد تا از ورود دشمن به این فضا و مسموم کردن ذهن مردم جلوگیری کرد.

۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۳
تعداد بازدید : ۱۰۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید