پرش به محتوای اصلی

اخبار

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار چهارمحال و بختیاری

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار چهارمحال و بختیاری
نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش، فناوری و فن بازار به عنوان رویدادی در مجموعه نظام علم و فناوری است که هدف آن ارائه یافته‌های محققان، پژوهشگران و فناوران، از یک سو و دریافت نیازهای پژوهشی و فناوری از سوی دیگر برای تحکیم و سیستمی نمودن روابط بین کنشگران در این مجموعه و در نهایت تجاری سازی فناوری و ارتقای قدرت رقابت ملی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، این نمایشگاه در قالب ۶۴ غرفه شامل ۴۳ غرفه از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، ۱۰ غرفه از دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی‌ و ۱۳ غرفه از محصولات جدید و با شعار پژوهش، فناوری و پشتیبان تولید به صورت مجازی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.


در این رویداد تحقق اهداف مرتبط با چرخه علم و فناوری، تجاری سازی فناوری و فن بازار مستلزم برقراری ارتباط نزدیک بین مراکز علمی و فناوری از یکطرف و مراکز اجرایی، تولیدی و صنعتی ( جهت آشنایی متقابل و اعتماد سازی هرچه بیشتر) و موسسات تامین مالی از طرف دیگر خواهد بود، تا امکان همکاری‌های متقابل برای دستیابی به منافع طرفین که منافع ملی را به‌دنبال خواهد داشت، میسر گردد.

همچنین دستیابی به اهداف بالا مستلزم چهار رکن مرتبط باهم شامل عرضه فناوری، تقاضای فناوری، کارگران و سرمایه گذاران و ارتباطات بین الملل است.

بر اساس این گزارش بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار چهارمحال و بختیاری به نشانی www.exchbstp.ir   قابل‌دسترسی است.

۲۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۱۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید