پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مطرح کرد:

توسعه همکاری در جهت اجرای شهر هوشمند

توسعه همکاری در جهت اجرای شهر هوشمند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، گفت: راهکارهای توسعه همکاری‌ها در جهت اجرای هوشمندسازی شهرکرد، بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسهای که با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، نمایندگان شرکت ایرانسل و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شهرکرد در محل شورای شهر شهرکرد برگزار شد با اشاره به ضرورت اجتناب ناپذیر حرکت به سمت شهر هوشمند، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اصلی این اداره کل سلامتی مردم است و سه ارگان سازمان تنظیم مقررات، سازمان انرژی اتمی و وزارت بهداشت را ناظر بر سلامت حوزه امواج دکل‌های مخابراتی برشمرد.

بلالی ضمن درخواست از شورای شهر جهت ادامه همکاری‌ها جهت حل مشکلات اجتماعی جانمایی آنتن‌های مخابراتی، تشریح کرد: وجود همکاری بین دستگاه‌های اجرایی موجب پیشرفت در کل استان و شهر می‌شود و در این جهت همانند گذشته برای در اختیار قرار دادن ظرفیت‌ها و خدمات این اداره کل به ادارات و ارگان‌ها، کاملا آماده هستیم.

در ادامه این جلسه مجید گلی مدیر ارشد منطقه مرکزی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با ارائه مطالب و تجربیات درخصوص شهر هوشمند و حمل و نقل هوشمند، گفت: انجام مطالعات آیین نامه رفتار ترافیکی شهروندان به عنوان پایه و نقش راه برنامه‌ریزی حمل و نقل هوشمند باعث عدالت‌محوری و شفافیت در حوزه حمل و نقل خواهد شد.

عباس بیگی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شهرکرد با اشاره به اقدامات سازمان فاوا در حوزه الکترونیکی کردن خدمات و راه اندازی سامانه‌های جدید برای خدمات الکترونیک به شهروندان، تشریح کرد: زیرساخت فیبر نوری بستری مناسب جهت همکاری دو جانبه  بین شهرداری و ایرانسل خواهد بود.

۲۱ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۳۷
تعداد بازدید : ۱۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید