پرش به محتوای اصلی

اخبار

۷۰ طرح مخابراتی در شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا بهره‌برداری شد

۷۰ طرح مخابراتی در شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا بهره‌برداری شد
مدیرعامل مخابرات منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: ۷۰ طرح مخابراتی شامل تلفن‌های ثابت، اینترنت وطرح‌های همراه اول با بیش از ۵2۰ میلیارد ریال هزینه در شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا راه‌اندازی و بهره‌برداری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، هومان محمودی مدیرعامل مخابرات منطقه استان چهارمحال و بختیاری به همراه حسین بامیری نماینده مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از طرح‌های مخابراتی، اظهار کرد: از مجموع این 70 طرح، 35 پروژه با ۳۷۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه همراه اول بوده و ۳۵ طرح با  ۱۵۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال به حوزه تلفن ثابت و اینترنت اختصاص دارد.

محمودی گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات در دست اجرا و برنامه‌های آتی مخابرات استان ارائه و تشریح کرد: لردگان و خانمیرزا از شهرستان‌های بزرگ و پرجمعیت استان بوده که با تلاش یکسال اخیر همکاران و همکاری مدیران شهرستان توانستیم کمیت و کیفیت  تلفن ثابت، همراه و اینترنت را بالا ببریم.

حسین بامیری تصریح کرد: با توجه به بازدیدهای میدانی از مناطق مختلف شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا و درخواست‌های فراوان مردم، دهیاران، بخشداران، اعضای شوراهای اسلامی، معتمدان و بزرگان در خصوص مشکلات اینترنتی، مخابراتی و همراه اول از سال ۱۳۹۹ تاکنون پیگیری‌هایی  فراوانی انجام شده تا این طرح‌ها به سرانجام رسیده است.

نماینده مردم  این دو شهرستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: مشکلات مخابراتی بسیاری از مناطق شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا رفع شده اما همچنان نقاط کور در این شهرستان‌ها وجود دارد که امیدواریم با تلاش‌های مخابرات منطقه خدمات ارتباطی برای مردم این دو شهرستان هر روز رو به گسترش و بهبودی باشد.

۲۲ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۱۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید