پرش به محتوای اصلی

اخبار

تشکیل کمیته‌ی بررسی ارتقاء کیفیت اینترنت و اینترانت در استان

تشکیل کمیته‌ی بررسی ارتقاء کیفیت اینترنت و اینترانت در استان
در پی تاکید معاون محترم حقوقی، امور دولت و مجلس نسبت به تشکیل کمیته‌ی ارتقاءکیفیت اینترنت و اینترانت، این کمیته در محل اداره کل تشکیل گردید.

در پی تاکید جناب آقای دکتر براری معاون محترم حقوقی، امور دولت و مجلس نسبت به تشکیل کمیته‌ی ارتقاءکیفیت اینترنت و اینترانت، با هدف افزایش هماهنگی و تبادل نظر بین دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت متبوع جلسه‌ای پیرامون موضوع در مورخ 26/05 /1393 در محل اداره کل تشکیل گردید.

در این جلسه آقای مهندس کاظمیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن ابراز خرسندی از رویکرد وزارت متبوع از سال گذشته تاکنون، همکاری و هماهنگی بین دستگاه‎ها و شرکت‌های متولی را در استان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مشکلات ناشی از عدم هماهنگی و همکاری دراستان ما بسیار کمتر از سایر استان‌هاست و امیدواریم که در سایه این همکاری شاهد هر چه بیشتر ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به مردم باشیم. در این جلسه که نمایندگانی از  شرکت ارتباطات زیرساخت استان، اداره‌ی توسعه و مهندسی شرکت مخابرات، اداره فناوری اطلاعات شرکت مخابرات استان و اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه مرکزی حضور داشتند؛ دیدگاه‌ها و چالش‌های موجود را مورد بررسی قرار گرفت. پس از آن نمایندگان شرکت‌های توزیع کننده‌ی اینترنت در استان در خصوص مشکلات و چالش‌های فراروی بخش خصوصی جهت تداوم فعالیت موثر و مطلوب، مسائل و مشکلات حوزه‌ی اینترنت و اینترانت را به تفضیل شرح دادند. نهایتاً پس از بحث و بررسی موارد توسط حاضرین جلسه، کلیه‌ی پیشنهادها و راهکارها جهت ارتقاء وضعیت اینترنت و اینترانت استان احصا و جمع‌بندی گردید.
۳۰ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۲۰
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۹۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید