پرش به محتوای اصلی

اخبار

واگذاری خدمات شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به دفاتر پیشخوان دولت

واگذاری خدمات شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به دفاتر پیشخوان دولت
در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت که به ریاست آقای مهندس سلیمانی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری چهارمحال و بختیاری و سایر اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت برگزار شد؛ اعلام شد در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک به زودی ارائه 19 مورد از خدمات شرکت گاز استان به دفاتر پیشخوان واگذار می‌شود.

جلسه‌ی کارگروه دفاتر پیشخوان استان چهارمحال و بختیاری، روز دوشنبه مورخ 1393/07/07 به ریاست آقای مهندس سلیمانی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری چهارمحال و بختیاری و سایر اعضا از جمله مدیر کل محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، تشکیل شد. نامبرده ضمن خوش آمد گویی به حاضرین اظهار داشت: هدف خدمت به مردم است و راحتی و دسترسی بیشتر و راحت‌تر مردم مورد انتظار است.

یکی از مهمترین موارد مطروحه در این جلسه واگذاری ارائه 19 خدمت از خدمات شرکت گاز استان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت بود که پس از بحث و تبادل نظر اعضا کارمزد خدمات قابل ارائه در دفاتر به تصویب نهایی رسید.

طی این نشست، مدیر عامل محترم شرکت گاز استان اذعان داشت که جهت رفاه حال روستائیان، این شرکت آمادگی ارائه‌ی خدمات در دفاتر ICT روستایی را نیز دارد.

در این جلسه همچنین برگزاری فراخوان جهت واگذاری امتیاز دفتر پیشخوان خدمات دولت در 10 شهر استان که تا چندی پیش روستا بوده و اخیراً از روستا به شهر تبدیل شده‌اند به تصویب رسید.

۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۵۷
تعداد بازدید : ۳۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید