پرش به محتوای اصلی

اخبار

سفر استاندار محترم چهار محال و بختیاری به دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ

سفر استاندار محترم چهار محال و بختیاری به دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ
استاندار چهارمحال و بختیاری، در سفر استانی به دهستان موگویی مورخ 93/07/27 ، از نزدیک در جریان درخواست ها و مشکلات ارتباطی مردم و منطقه قرار گرفتند و دستورات لازم را جهت انجام درخواستها و رفع مشکلات صادر نمودند.
استاندار چهارمحال و بختیاری در سفر به دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ گفت: در ۱۱ ماه گذشته برای کاهش محرومیت و جلوگیری از بسته شدن راه های ارتباطی این دهستان در فصل زمستان تلاش های بسیاری از سوی مدیریت ارشد استان صورت گرفته است.

ایشان از نزدیک در جریان درخواست ها و مشکلات ارتباطی مردم و منطقه قرار گرفتند و دستورات لازم را جهت انجام درخواستها و رفع مشکلات صادر نمودند.

وی افزود: زیرسازی قوی ۵۰ کیلومتر راه روستایی، تعریض و شن ریزی آن طرح دوم به منظور جلوگیری از بسته شدن راه های ارتباطی دهستان موگویی در فصل زمستان محسوب می شود.

گفتنی است در این سفر یک روزه، استاندار چهارمحال و بختیاری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری
، مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند و مسایل و مشکلات مردم را از نزدیک بررسی و همکاری مساعد برای رفع سریع این مشکلات را اعلام کردند.
۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۶۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید