پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه‌ی مدیریت بحران در حوزه‌ی ICT با حضور دستگاه‌های متولی استان

برگزاری جلسه‌ی مدیریت بحران در حوزه‌ی ICT با حضور دستگاه‌های متولی استان
مورخ 93/08/27 جلسه بررسی میزان آمادگی دستگاهای حوزه ICT در استان برای مقابله با حوادث غیر مترقبه در اداره کل ارتباطات و فناوری اطاعات استان چهار محال و بختیاری با حضور نمایندگان و مسئولین دستگاه های مرتبط در این حوزه تشکیل شد.

در این جلسه که جهت بررسی میزان آمادگی دستگاه‌های حوزه‌ی ICT در استان برای مقابله با حوادث غیر مترقبه برگزار گردید، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مطالبی پیرامون اهمیت مدیریت بحران بیان نمود و پس از آن نمایندگان و مسئولین دستگاه‌های مرتبط با حوزه‌ی ICT در استان از جمله شرکت مخابرات، شرکت پست، نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت و پست بانک استان به ارائه‌ی گزارش از میزان آمادگی در مقابله با بحران و هم چنین نقطه نظرات و پیشنهادات در راستای بهبود وضعیت موجود پرداختند.
به گزارش اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، عملیات نظارت بر تداوم ارائه‌ی سرویس‌های حساس به صورت رضایت‌بخش در حال انجام است و همانند گذشته اقداماتی نظیر برف‌روبی جاده‌های منتهی به ایستگاه‌های مخابراتی، تأمین دیزل ژنراتور، بررسی میزان سوخت موجود و مورد نیاز آن‌ها، بررسی صحت عملکرد UPSها و ... در دستور کار قرار داده شده است. در این جلسه تدابیر لازم برای رویارویی با مشکلات موجود اتخاذ شد.

۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید