پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه پیگیری مصوبات سفرهای مقامات عالی وزارت به استان

برگزاری جلسه پیگیری مصوبات سفرهای مقامات عالی وزارت به استان
جلسه پیگیری مصوبات سفر مقامات عالی وزارت و همچنین نشست اخیر استاندار و نمایندگان محترم استان با جناب اقای دکتر واعظی در محل اداره کل برگزار گردید.

جلسه‌ی مدیران و مسئولین دستگاه‌های زیرمجموعه‌ی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان چهارمحال و بختیاری با هدف تسریع در اجرایی شدن مصوبات سفرهای مقامات عالی وزارت متبوع به استان و همچنین نشست اخیر استاندار و نمایندگان محترم استان با جناب آقای دکتر واعظی روز شنبه مورخ 13/10/1393 در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.
در این جلسه، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن ارائه‌ی گزارش از وضعیت استان در حوزه‌ی ICT خاطرنشان نمودند سفرها و نشست‌های مسئولین ارشد وزارتی و استانی فرصتی است جهت توسعه‌ی شاخص‌های ارتباطی استان و پیگیری اجرایی شدن این مصوبات به‌صورت جدی در دستور کار این اداره کل قرار دارد. در ادامه مسائل و مشکلات استان در حوزه‌های تلفن ثابت، تلفن همراه و موبایل مورد بحث و بررسی توسط کارشناسان اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه مرکزی، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، شرکت مخابرات استان و نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت قرار گرفت.

۱۶ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید