پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید جناب آقای مهندس غدیرپور، رئیس محترم گروه بررسی‌های فنی و اقتصادی از مرکز داده استان

بازدید جناب آقای مهندس غدیرپور، رئیس محترم گروه بررسی‌های فنی و اقتصادی از مرکز داده استان
روند اجرایی و مراحل پایانی تکمیل مرکز داده استان توسط جناب آقای مهندس غدیرپور، رئیس محترم گروه بررسی‌های فنی و اقتصادی مدل های اقتصادی به همراه مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مورد بازدید قرار گرفت.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، در تاریخ 95/01/28  رئیس محترم گروه بررسی‌های فنی و اقتصادی و مدل های اقتصادی به همراه مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهار محال و بختیاری و کارشناسان این اداره کل در محل اجرای پروژه مرکز داده این استان حضور یافتند.

   در این بازدید جناب آقای مهندس بلالی ضمن ارائه توضیحاتی در باره قسمت های مختلف مرکز داده استان، انواع سرویس های قابل ارائه به متقاضیان بخش‌های دولتی و شرکت های خصوص رابیان نموده، و ایشان را درجریان روند اجرایی و مراحل تکمیلی مرکز داده استان قرار دادند. همچنین ایشان اضافه نمودند که با توجه به پیشرفت 98 درصدی این پروژه در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری از این مرکز  خواهیم بود.

 در پایان مهندس غدیر پور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و پیگیری های اداره کل ارتباطات و  فناوری اطلاعات و  همکاری های مدیر کل اداره ارتباطات زیرساخت استان جناب آقای مهندس آزمون با پیمانکاران، رهنود هایی جهت تسریع کارها و رفع  موانع پیشرفت روند اجرایی ارائه نمودند

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۲۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید