پرش به محتوای اصلی

اخبار

نشست کارگروه GNAF در استان چهارمحال وبختیاری

نشست  کارگروه  GNAF در استان چهارمحال وبختیاری
روز گذشته بیست و یکم اردیبهشت ماه نصیری معاون توسعه و برنامه ریزی و میرزایی مدیرکل جغرافیایی وکدگذاری پستی طی سفر به استان چهارمحال و بختیاری در نشست کارگروه تخصصی GNAF استان حضور یافتند.

نصیری در این نشست که به ریاست جناب آقای مهندس سلیمانی معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری و با حضور جناب آقای مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، جناب آقای مهندس عنایتی مدیرکل پست استان و سایر مدیران و نمایندگان سازمان های ذی ربط در محل استانداری استان تشکیل شد اظهار داشت: پست با برخورداری از بانک های اطلاعات کد پستی کشور از سوی دولت به عنوان متولی طرح شناخته شده است.
وی افزود: شرکت پست موظف است تا پایان شهریور ماه جاری نشانی پستی تمامی اماکن کشور را بر اساس ضوابط نظام کدپستی و مشخصات فنی مبتنی بر اطلاعات مکان محور GNAF تهیه و به عموم مردم ارایه دهد.
معاون برنامه ریزی شرکت پست همچنین اقدامات پیش بینی شده در آئین نامه اجرایی GNAF مصوب هشتمین جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات کشور را مطرح نمود و به تشریح وظایف سازمان های مرتبط پرداخت.
نصیری در این نشست با اشاره به خدمات ارایه شده در طرح سیماک نیز گفت: با پیاده سازی این طرح دهداری ها از طریق وب اقدام به اخذ استعلام ،تشکیل پرونده الکترونیکی و غیره می نمایند که هم مردم و هم دهداری ها از آن منتفع خواهند شد.
سلیمانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارچهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه با اشاره به شعار سال جاری از دستگاه های مسئول در این کارگروه خواست تا با جدیت در خصوص به نتیجه رسیدن طرح اقدام و عمل نمایند.
در آغاز این جلسه عنایتی مدیر کل پست استان گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی در خصوص پروژه GNAF در استان ارایه نمود.
براساس این گزارش نصیری و میرزایی از واحدهای مختلف پست استان بازدید و با کارکنان دیدار و گفت وگو نمودند.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۳۴۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید