پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت های بخش خصوص و دستگاه های دولتی بهره بردار با پروژه های مبین ایران

برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت های بخش خصوص و دستگاه های دولتی بهره بردار با پروژه های مبین ایران
برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت های بخش خصوص با و دستگاه بهره بردار با پروژه های مبین ایران روز چهارشنبه مورخ 19/03/1395 در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت های بخش خصوص  و دستگاه بهره بردار با پروژه های مبین ایران روز چهارشنبه مورخ 19/03/1395 در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.  در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس بلالی ضمن تشکر حضور مدعوین به ارائه مطالبی پیرامون فرصت های موجود جهت توسعه زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات در استان پرداختند. از جمله این فرصت ها، آمادگی یک شرکت بزرگ خارج استانی جهت همکاری با بخش خصوصی در استان و انجام برخی از پروژه ها در این زمینه بوده و در صورتی که شرکت های استانی تمایل به همکاری با این شرکت را داشته باشند، سایر اقدامات بعدی قابل پیگیری می باشد. همچنین دستگاه های استانی به عنوان بهره بردار می توانند از ظرفیت موجود استفاده نمایند.

ایشان از جمله پروژه های قابل اجرا در استان را مواردی از جمله خدمات ارزش افزوده پیامکی،استریم صوت و تصویر، آموزش الکترونیکی، خدمات تلفن ثابت، Media WiFi و همچنین به پروژه های پیاده سازی سامانه مدیریت هوشمند منابع آبی، اجرای سایت های WiFi شهری، طرح هوشمند سازی کنتورهای برق مشترکین دیماندی، سامانه ثبت تخلفات رانندگی، سامانه هوشمند پایش و مدیریت ترافیک قابل بهره برداری توسط دستگاهای دولتی در استان خبر دادند.

در این جلسه نمایندگانی از دستگاهای اجرایی از جمله شرکت توزیع برق، امور آب، سازمان فاوری شهرداری شهرکرد، جهاد کشاورزی، پارک علم و فناوری و دیگر شرکت های خصوصی حضور داشتند که هر یک به بیان زمینه های قابل ورد بخش خصوصی خود جهت اجرای این پروژه ها پرداختند.

 

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید