پرش به محتوای اصلی

اخبار

430 هزار رکورد بانک اطلاعاتی مکان محور در چهارمحال و بختیاری

430 هزار رکورد بانک اطلاعاتی مکان محور در چهارمحال و بختیاری
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 430 هزار بانک اطلاعاتی مکان محور در این استان

 کارگروه GNAF با حضور سیامک سلیمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان و مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جناب آقای مهندس بلالی و همچنین جناب آقای عنایتی مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری در محل دفتر جناب آقای سیامک سلیمانی برگزار گردید.

سیامک سلیمانی دشتکی در کارگروه جی نف (سامانه ملی نشان ایرانیان) چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از این تعداد 360 هزار رکورد نقاط شهری و 70 هزار رکورد دیگر مربوط به مناطق روستایی می باشد.

سلیمانی دشتکی تصریح کرد: نامگذاری صحیح و نظام مند معابر و پلاک کوبی کدپستی در مناطق شهری و روستایی از مهمترین مزایای و تسهیل در ارائه خدمات مطلوب به مردم مهمترین هدف اجرای طرح جی نف است.
وی یادآور شد: تمامی دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری موظفند در اجرای این طرح همکاری لازم را با شرکت پست داشته باشند. ایشان در پایان اشاره نمودند که فهرست برداری تمامی نقاط روستایی تا پایان امسال انجام و کدپستی به آنان اعلام می شود.

مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری در این جلسه گفت: سالم سازی اقتصاد، افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها از نتایج مثبت اجرای طرح ملی جی نف محسوب می شود.
عنایتی تصریح کرد: در این طرح نام محله، نوع و نام معبر، شماره پلاک ملک و شماره واحد ملکی مشخص می شود.
وی افزود: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، بهینه کردن روش ها و سیاست های کاری، پاسخگویی سریع به موارد اورژانسی، ساماندهی نیروی انسانی با امکان اتوماسیون در مراسلات، رونق اقتصادی، ارتقای بهره وری، مکانیزه کردن فرایندهای ارائه خدمات در حوزه املاک شهرداری ها و دهیاری ها و امکان ارائه آن در دفاتر پستی و پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی تسریع می شود.
عنایتی اظهار کرد: شرکت پست، اداره کل ثبت اسناد و املاک، شهرداری شهرکرد، معاونت آمار و برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه، اورژانس، راهنمایی و رانندگی، نیروی انتظامی و شرکت های آب و فاضلاب، مخابرات، گاز و توزیع نیروی برق اعضای اصلی این طرح هستند.

فرمانداران شهرستان های 9 گانه چهارمحال و بختیاری از طریق ویدئو کنفرانس در کارگروه جی نف 'سامانه ملی نشان ایرانیان' استان حضور داشتند.

۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۳۳
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۱۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید