پرش به محتوای اصلی

اخبار

مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذار در پروژه شهرکرد (شهر هوشمند)

مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذار در پروژه شهرکرد (شهر هوشمند)
مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به همراه شهردار شهرکرد و فرماندار شهرستان شهرکرد با مسئولان شرکت های زیر مجموعه گسترش الکترونیک مبین ایران تشکیل جلسه دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، مهندس بلالی به همراه نورالله غلامیان شهردار شهرکرد و حمید ملک‌پور فرماندار شهرستان شهرکرد جلسه ای را با دکتر مفتح و مسئولان شرکت های زیر مجموعه گسترش الکترونیک مبین ایران تشکیل و در این جلسه در خصوص فرصت‌های سرمایه‌گذاری از جمله پیاده سازی سامانه‌های حمل و نقل شهری ITS، حرکت به سمت شهرکرد شهر هوشمند، ایجاد سرویس ها و خدمات الکترونیک به شهروندان بحث و تبادل نظر شد.
در این دیدار مهندس بلالی ضمن تشکر و قدردانی از حسن همکاری‌های فی مابین، بر تداوم همکاری‌ها و هم افزایی‌های تخصصی تاکید کرد. مهندس بلالی خاطر نشان کردند: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص ایجاد اشتغال در حوزه ICT و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و طرح های پیشنهادی که در توسعه فناوری اطلاعات استان موثر واقع گردد استقبال می‌کند. همچنین با توجه به موقعیت شهرکرد و شرایط اقلیمی و زیر ساخت موجود، شهرکرد پتانسیل خوبی را برای اجرای پروژه های مختلف دارد.
شهردار شهرکرد با بیان اینکه فناوری اطلاعات و ارتباطات امروز نقش ویژه‌ای در توسعه همه‌جانبه شهر ایفا می‌کند، گفت: دستیابی به شهر الکترونیک و هوشمند اولویت مدیریت شهری شهرکرد است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.
همچنین فرماندار شهرستان نیز بیان نمودند: شهر هوشمند و الکترونیک فرآیندی است که می تواند تراکم، پیچیدگی و مسایل و مشکل های جدید شهری را در حوزه‌های مختلف مدیریت کند.

۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۳
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۱۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید