پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری اولین جشنواره ایده سبزکوه چهارمحال و بختیاری

برگزاری اولین جشنواره ایده سبزکوه چهارمحال و بختیاری
اولین جشواره ایده سبزکوه چهارمحال و بختیاری در استان شروع و از 12 مهرماه تا 12 آبان ماه سال جاری ثبت نام و پذیرش ایده ها انجام و پس از این تاریخ ایده‌ها به مرحله داوری می‌رسند.

رئیس مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه شهرکرد گفت: پذیرش ایده در پایگاه الکترونیکی نخستین جشنواره ایده سبزکوه از امروز، ۱۲ مهرماه تا ۱۲ آبان ماه است و پس‌ از این تاریخ ایده‌ها به مرحله داوری می‌رسند.

فرید براتی در آیین رونمایی از پایگاه الکترونیکی نخستین جشنواره ایده سبزکوه چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: در برنامه سوم توسعه برای اولین بار فناوری در کشور مطرح شد و پیرو آن پارک علم و فناوری، مرکز رشد و شبکه فناوری ایجاد شد.

وی افزود: مرکز رشد از تولید ایده تا تجاری‌سازی ایده نقش اساسی دارد و ایده‌پردازی را مرحله‌به‌مرحله عملیاتی می‌کند.

براتی، شناسایی فن‌آفرینان، توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایده‌پردازی، ایجاد تعامل میان فن‌آفرینان و ایجاد نشاط و انگیزه در جوانان را از اهداف این جشنواره دانست و گفت: این جشنواره با رویکرد فرهنگی و ترویج علم برگزار می‌شود.

رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهرکرد با اشاره به اینکه متولی این جشنواره دانشگاه شهرکرد است، تصریح کرد: ایده‌پردازی در استان‌های دیگر، گاهاً مطرح‌شده بود و اکنون برای اولین بار، این طرح و پایگاه در استان اجرایی می‌شود.

 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره ایده می توانند به ادرس http://sabzkoohchb.ir مراجعه نمایند.

۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۰
مرکز توامند سازی و تسهیل گری کسب و کار های نوپا سازمان فناوری اطلاعات ایران |
تعداد بازدید : ۲۴۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید