پرش به محتوای اصلی

اخبار

نشست مرکز رشد با اداره کل ICT چهارمحال و بختیاری جهت برگزاری جشنواره ایده های برتر

نشست مرکز رشد با اداره کل ICT چهارمحال و بختیاری جهت برگزاری جشنواره ایده های برتر
نشست جناب آقای دکتر براتی رئیس مرکز رشد واحد های فناوری دانشگاه شهرکرد با جناب آقای مهندس بلالی مدیرکل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات درمحل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در خصوص جشنواره ایده های برتر استان چهارمحال و بختیاری ( سبزکوه )
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این نشست , در خصوص همکاری در برگزاری جشنواره ایده سبز کوه استان چهار محال و بختیاری مذاکراتی صورت گرفت که طی آن دکتر براتی گفت: مرکز رشد از تولید ایده تاتولید اولین محصول نقش دارد. دلیل نامگذاری این جشنواره به نام ایده سبز کوه را استفاده از نماد طبیعی استان دانست و در ادامه گفت قبلا ایده پردازان استان جذب استان های دیگر می‌شدند و این جشنواره راهی برای دریافت ایده های استانی است. ایده سبزکوه صرفا کار عملی نیست بلکه یک رویکرد فرهنگی به علم برای ایجاد نشاط و امید در جامعه است و این مهمترین هدف است. وی افزود شناسایی فن آفرینان،توسعه فرهنگ کارآفرینی، ایجاد تعامل بین ایده پردازان و کارآفرینان و حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین از دیگر اهداف این جشنواره است.
وی در بخش دیگری از سخنانش به جشنواره اشاره کرد و گفت این جشنواره شامل کلیه رشته ها می شود و بعد از دریافت ایده ها و داوری آنها در نهایت به ایده های برتر جوایزی اهدا می گردد.
مهندس بلالی با توجه به امکان استفاده از زیرساخت ها و امکانات فناوری اطلاعات و ارتباطات , در خصوص ایجاد کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات در راستای اشتغال زایی مطالبی را بیان نمودند . همچنین در راستای برگزاری جشنواره ایده های برتر همکاری لازم از طریق این اداره کل با دبیرخانه جشنواره بعمل خواهد آمد .
۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۱۰
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید