پرش به محتوای اصلی

اخبار

رونمایی از سایت و افتتاح جشنواره ایده سبز کوه چهارمحال و بختیاری

رونمایی از سایت و افتتاح جشنواره  ایده سبز کوه چهارمحال و بختیاری
سایت ایده سبز کوه چهار محال و بختیاری صبح روز چهارشنبه 26 آبان 95با ثبت194 ایده، در هشت حوزه کاربردی با حضور اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری و برخی از مسئولین استان، در مرکز رشد دانشگاه شهرکرد، رونمایی و افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهار محال و بختیاری : پس از افتتاح و بررسی ایده های ارسال شده  به  جشنواره سبز کوه ،  25 ایده در حوزه سلامت، 54 ایده در بخش فنی و مهندسی ،   42 ایده در بخش کشاورزی و محیط زیست،   12 ایده در بخش  مدیریت شهری ، 12 ایده در بخش مدیریت و برنامه ریزی، 18  ایده در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات  ، 16 ایده در بخش علوم پایه و 3 ایده در حوزه علوم انسانی به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردیده است .

در این جشنواره  ، دکتر مجتبی بنیادیان رییس بنیاد نخبگان استان، در این جلسه ضمن قدردانی از متولیان برگزارکننده این رویداد مهم در استان اظهار نمودند : امیدوارم با برگزاری چنین رویدادهایی در استان فرهنگ ایده پردازی و کار گروهی و فرهنگ دانش بنیان نهادینه شود و ثبت ایده ها در راستای رفع بیکاری و مشکلات استان اثر گذار باشد.

آقای دکتر سلیمانیان رییس مرکز رشد دانشگاه شهرکرد و مسئول کمیته داوران جشنواره در خصوص روند داوری ایده های ثبت شده توضیحاتی برای حاضرین ارائه نموده و خاطرنشان کردند از برگزیدگان این جشنواره در هشت محور در مراسم اختتامیه هفته پژوهش تجلیل به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است ، این رونمایی با حضور  مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، رییس بنیاد نخبگان، رییس پارک علم و فناوری، رییس جهاد دانشگاهی ،  روسای مراکز رشد دانشگاهها وسرپرست مرکز برنامه ریزی نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری استان ، برگزار گردید.

۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۵:۳۴
تعداد بازدید : ۲۵۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید