پرش به محتوای اصلی

اخبار

گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری با برنامه‌های متنوع در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید .

گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری  با برنامه‌های متنوع در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید .
آیین تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری وهمچنین منتخبین ایده‌های برتر با حضور معاون استاندار ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس پارک علم و فناوری در فرهنگسرای شهرکرد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال وبختیاری ؛ آیین تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری وهمچنین منتخبین  ایده‌های برتر استان در تاریخ 16 آذر ماه سال 95 با حضور معاون هماهنگی  امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری و جمعی از مسئولان استانی  در فرهنگسرای شهرکرد  برگزار گردید .

در این جشنواره آقای پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری استان  از برگزاری کارگاه‌های آموزشی کاربردی ویژه شرکت‌کنندگان در جشنواره ایده برتر خبر داد و عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری دارای شرکت‌های دانش‌بنیان زیادی در رشته‌های علمی، فناوری، پژوهشی، ابداعات، گیاهان دارویی  بوده و خواستار همکاری بیشتر ادارات استان با این مرکز گردیدند .

در پایان این جشنواره از مدیران برتر در حمایت از تولیدات و محصولات دانش بنیان و همچنین از هفت نفر از برگزیدگان جشنواره ایده برتر  استان با حضور معاون استاندار و مسئولان دیگر  تجلیل بعمل آمد.

۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۵۷
تعداد بازدید : ۳۷۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید