پرش به محتوای اصلی

اخبار

برنامه ریزی جهت اجرای نخستین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری

برنامه ریزی جهت اجرای نخستین  جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری نخستین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری با حضور حجت الاسلام قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، در تاریخ 2 بهمن 95 ، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی  اولین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری  با حضور فعال نمایندگان 8 وزارتخانه و سازمان در محل استانداری استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید و در این جلسه که حجت الاسلام و المسلمین حاج‌آقا قلیان دبیر محترم شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  و آقای بلالی مدیر کل ارتباطات استان نیز حضور داشتند . اعلام آمادگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  در مشارکت فعال جهت برگزاری این جشنواره را با توجه به اهمیت موضوع اعلام نمودند .

در پایان این جلسه با تصمیم کلیه اعضا  ، سامانه ثبت نام و پایگاه اطلاع رسانی   www.chb-namaz.ir معرفی ومهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 15 فروردین 96 از طریق این سامانه   اعلام گردید و مقرر گردید اختتامیه این جشنواره نیز در اوایل اردیبهشت ماه  سال 96 در استان برگزار گردد .

۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱
تعداد بازدید : ۳۱۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید