پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگی ادارات تابعه در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری جلسه شورای فرهنگی ادارات تابعه در استان چهارمحال و بختیاری
جلسه شورای فرهنگی ادارات تابعه وزارت در استان چهارمحال و بختیاری با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حاج‌ آقا قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات, جلسه شورای فرهنگی در تاریخ 02/11/1395 با حضور حجت الاسلام و المسلمین  قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، حجت الاسلام و المسلمین کریمی رئیس ستاد اقامه نماز استان و همچنین  مدیران و رابطین شورای فرهنگی ادارات تابعه در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

در این جلسه مهندس بلالی ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان, در خصوص اهمیت مسائل فرهنگی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطالبی بیان نمودند  و خواستار توجه جدی مدیران تابعه به موضوعات فرهنگی و برگزاری نشت ها و فعالیتهای فرهنگی بصورت مشترک   گردیدند . در ادامه این جلسه نیز حجت‌الاسلام و المسلمین قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت متبوع ضمن اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن خواستار اهمیت و توجه به مسائل فرهنگی گردیدند. و خواستار برگزاری جلسات منظم از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گردیدند .

در پایان این جلسه نیز حجت الاسلام و المسلمین کریمی رئیس ستاد اقامه نماز استان نیز ، از فعالیتهای مذهبی دستگاههای تابعه و اداره کل ارتباطات استان اعلام رضایت نمودند و از مشارکت و حضور فعال  اداره کل ارتباطات استان در نخستین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی تقدیر و تشکر نمودند .

لازم به ذکر است ،  در این جلسه مقرر گردید دستگاه‌های تابعه زیر نظر اداره کل ارتباطات و فناوی اطلاعات برنامه‌های فرهنگی را دنبال نمایند و از این اداره کل خواسته شد برنامه‌ریزی لازم را در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی, مسابقات و نشست‌های مذهبی به صورت مشترک با دستگاه‌های تابعه را مدیریت و اجرا  نماید.

۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۲۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید