پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری اولین جشنواره نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری اولین جشنواره نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری
اولین جشنواره نماز در فضای در سطح کشور با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات  استان چهارمحال و بختیاری ، اولین جشنواره نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری به همت ستاد اقامه نماز استان و با مشارکت برخی از دستگاههای استان از جمله اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در اردیبهشت ماه سال 96 در این استان برگزار خواهد شد  .

این جشنواره که برای اولین بار در کشور برگزار می گردد ، در دو بخش عمومی و تخصصی برای افراد بالای 13 سال از 15 دی‌ تا 15 فروردین‌ماه سال 96 برگزار گردیده وبخش عمومی این جشنواره شامل ایجاد وب سایت و وبلاگ، شبکههای اجتماعی( کانال نماز)، آلبوم‌های تصویری نماز با اولویت طرح‌های گرافیکی، استیکرهای نماز، پاورپونتسازی و  بخش تخصصی شامل  کدنویسی قالب سایت و وبلاگ، اینفوگرافیگ نماز، نرمافزارهای تلفن همراه (موبایلی)، و کلیپهای کوتاه نماز( پویانمایی، موشن گرافیک ، رئال) می باشد .

از  اهداف این جشنواره شامل ترویج و توسعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان،  تقویت مبانی اعتقادی و دینی نوجوانان و جوانان در فضای مجازی،  شناسایی و تجلیل از فعالان نماز در عرصه فضای مجازی، کاهش آسیبهای فضای مجازی از طریق گسترش پیام‌ها و محتواهای نماز است.

همچنین نحوه ثبتنام در این جشنواره از طریق دبیرخانه جشنواره به نشانی www.chb-namaz.ir است؛ تکمیل فرم ثبتنام در سامانه الزامی است. آدرس اثر و یا مجموعه آثار باید در فرم ثبتنام آپلود شود و حداکثر فضای آپلود 2MG باشد.
آخرین مهلت ثبت نام تا 15 فروردین ماه سال 96 بوده و اعلام نتایج روز پنجم اردیبهشتماه 96 از طریق سایت جشنواره به آدرس فوق‌الذکر امی باشد .

 لازم به ذکر است ، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان در هفته بزرگداشت معلم (اردیبهشت 96) در استان چهارمحال و بختیاری برگزار و به 110 نفر از برگزیدگان هدایایی ارزنده اهداء خواهد شد .

۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۵۹
تعداد بازدید : ۲۲۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید