پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری پانزدهمین جلسه شورای مدیران ادارات تابعه وزارت در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری پانزدهمین جلسه شورای مدیران ادارات تابعه وزارت در استان چهارمحال و بختیاری
پانزدهمین جلسه شورای مدیران ادارات تابعه وزارت در استان ، جهت هماهنگی و برنامه ریزی ماموریتهای محوله این ادارات در سال 96 در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ،  این جلسه که با حضور مدیران ادارت تابعه جهت ارائه گزارش عملکرد سال گذشته و  تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برنامه‌‌های ابلاغی وزارت در سال 96 برگزار گردید . ادارات تابعه ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده ، برنامه‌ها و سیاست های  خود را برای ارائه خدمات بهتر در  سال جاری  ارائه نمودند.

در این جلسه مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران تابعه در سال 95 خواستار تلاش و همت بیشتر مدیران در سال جاری شدند و از مدیران خواسته شد ضمن شناسایی نیازها و مشکلات حوزه ICT استان ، تلاش خود را در جهت رفع این مشکلات و رفع نیازها و مطالبات مردمی   بعمل آورند .

لازم به ذکر است ، در  این جلسه همچنین مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خواستار توجه جدی ادارات تابعه  به رویکردهای جدید وزارت در توجه به کسب و کارهای نو پا و سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی دربرنامه ها و سیاست های خود  گردیدند .

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۳:۴۳
تعداد بازدید : ۳۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید