پرش به محتوای اصلی

اخبار

پیش رویداد نخستین استارت آپ گردشگری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

پیش رویداد نخستین استارت آپ گردشگری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
با حضور جمع زیادی از فعالان گردشگری و با حضور عباس برزگر کارآفرین نمونه ملی و رییس دهکده گردشگری بوانات فارس ، پیش رویداد نخستین استارت آپ گردشگری استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، پیش رویداد نخستین استارت آپ گردشگری استان چهارمحال و بختیاری در تاریخ 12 تیرماه سال 96 در استان با حضور جمعی از مسئولین استانی و فعالان گردشگری استان توسط جهاد دانشگاهی استان  برگزار گردید .

از اهداف برگزاری این استارت‌آپ ،  هم‌اندیشی حول چند محور از جمله مشورت گرفتن و مشورت دادن ، استفاده از تجارب افراد موفق در این حوزه و ایجاد یک کانون ایده‌پردازی و موضوعات هم‌اندیشی از اهداف این رویداد گردشگری خواهد بود .

آقای خلیلی رییس جهاددانشگاهی استان در این پیش رویداد اظهار نمودند که : تبدیل دانش و علم به ثروت، دانایی به توانایی و دارایی را یک فرهنگ بومی، ایرانی و اسلامی خواند و تصریح کرد: این پیش رویداد بیشتر جنبه آموزشی، آگاه‌سازی و انتقال تجربه داشته و استارت آپ یک کلمه جدید است و سعی شده است همایشی کاربردی در راستای توسعه استان در حوزه گردشگری انجام گیرد .

نامبرده همچنین اظهار نمودند ، گردشگری یکی از نسخه‌های اصلی توسعه یافتگی کشور و استان  بوده و از اهداف اصلی برگزاری استارت‌آپ گردشگری در استان ،  اقدامی کاربردی، مفیدفایده و کوچک در تقویت توسعه یافتگی استان در این حوزه می باشد .

۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵
تعداد بازدید : ۲۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید