پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگی ادارات تابعه در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری جلسه شورای فرهنگی ادارات تابعه در استان چهارمحال و بختیاری
جلسه شورای فرهنگی با حضور رابطین فرهنگی ادارات تابعه وزارت در استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، دومین جلسه شورای فرهنگی در سطح ادارات تابعه وزارت در استان در تاریخ 8 مرداد ماه سال 96 در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا کریمی رئیس ستاد اقامه نماز استان و مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و کلیه  رابطین شورای فرهنگی ادارات تابعه شامل پست، پست بانک، زیرساخت و مخابرات استان برگزار گردید. در این جلسه در ابتدا حاج آقا کریمی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در ادارات تابعه وزارت در استان، خواستار برنامه‌ریزی و انجام برنامه‌های مشترک با ادارات تابعه گردیدند و خواستار توجه جدی به آموزش کارکنان در حوزه‌های فرهنگی گردیدند.

در ادامه‌ی جلسه نیز مهندس بلالی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده، انجام برنامه‌های فرهنگی به صورت مشترک را باعث  افزایش کیفیت برنامه‌ها و کاهش هزینه ادارات تابعه دانسته  و اظهار نمودند که در سال جاری سعی خواهد شد برنامه هایی را در حوزه فرهنگی با ادارات تابعه در سطح استان با حضور کارکنان زیر مجموعه برگزار گردد .  

۹ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۳۶
تعداد بازدید : ۲۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید