پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه راهبری مراکز توانمندسازی و تسهیل‌گری مراکز نوپا در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری جلسه راهبری مراکز توانمندسازی و تسهیل‌گری مراکز نوپا در استان چهارمحال و بختیاری
جلسه تسهیل گری و توانمندسازی مراکز نوپا با حضور مسئولین استانی و شرکت‌های فعال در این حوزه در مرکز پارک علم و فناوری استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری در تاریخ 31 مردادماه 1396، جلسه راهبری مراکز توانمندسازی و تسهیل‌گری با هدف و مأموریت اصلی توسعه مراکز و ایجاد کارآفرینی و اشتغال در محل پارک علم و فناوری استان برگزار گردید.

در این جلسه آقای پیرعلی رئیس مرکز پارک علم و فناوری استان ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده، هدف از برگزاری این جلسه را شتاب‌دهی و فعال سازی مراکز درسطح  استان عنوان نموده و اظهار نمودند در صورت حمایت و فعال‌سازی این مرکز می‌توان ضمن افزایش تولید محتوا  این موضوع باعث افزایش  ضریب اشتغال در استان در حوزه فناوری اطلاعات خواهد شد .

در ادامه این جلسه نیز  آقای مهندس بلالی ضمن اعلام حمایت این اداره کل از این مرکز ،  اعلام آمادگی این اداره کل را با این شرکت‌ها اعلام نمودند و حمایت و توانمندسازی این مراکز را باعث رشد استان دانسته و اظهار نمودند که این مراکز می‌تواند نقش به سزایی در توسعه فناوری اطلاعات در سطح استان و تولید محتوا داشته و با توجه به اهمیت این حوزه می‌توان اشتغال‌های جدیدی در این حوزه  ایجاد نمود.

۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۱۰
تعداد بازدید : ۲۶۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید