پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه هماهنگی در تولید محتوای بومی از طریق انیمیشن در استان چهارمحال و بختیاری

جلسه هماهنگی در تولید محتوای بومی از طریق انیمیشن در استان چهارمحال و بختیاری
جلسه هماهنگی در تولید محتوای بومی با حضور شرکت‌های فعال در استان در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، در تاریخ 16 شهریورماه سال 1396 جلسه هماهنگی در جهت تولید محتوا با استفاده از پتانسیل‌های بومی و با گویش محلی با حضور آقای ابوالحسنی در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار گردید.

در این جلسه آقای سلیمانی معاون استاندار، با توجه به اهمیت تولید محتوا و نقش آن در ایجاد اشتغال خواستار همکاری کلیه دستگاه‌ها و  استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های فعال در این حوزه گردیدند و همچنین خواستار حمایت جدی از این شرکت‌ها در جهت تولید محتوا گردیدند.

در این جلسه همچنین مهندس بلالی با تشکر از حضور آقای ابوالحسنی در استان خواستار استفاده از توصیه و پیشنهادات وی در رونق و تولید محتوای بومی با استفاده از انیمیشن در این استان گردیدند وتاکید نمودند که  ساختار تولید باید  بر اساس شرایط بومی استان و گویش محلی استان برنامه ریزی گردد

در پایان این جلسه نیز آقای ابوالحسنی ضمن اعلام آمادگی و حمایت از شرکتهای فعال در این حوزه ،  آمادگی خود را در جهت تولید محتوا با همکاری شرکتهای استان اعلام نمودند .

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱
تعداد بازدید : ۲۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید