پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری پیش رویداد اولین استارت‌آپ گردشگری در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری پیش رویداد اولین استارت‌آپ گردشگری در استان چهارمحال و بختیاری
دومین پیش‌رویداد اولین استارت‌آپ گردشگری در استان چهارمحال و بختیاری با حضور فعالان حوزه گردشگری توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار گردید.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، در تاریخ 15 آبان‌ماه سال 1396 دومین پیش رویداد از اولین استارت‌آپ گردشگری توسط جهاد دانشگاهی استان و با حضور آقایان عرفان فکری و سید رضا علوی از اساتید برجسته حوزه گردشگری و کسب و کار  و همچنین با حضور آقای مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

در این جشنواره در ابتدا آقای عرفان فکری در خصوص رونق گردشگری از طریق اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطالبی را ذکر کردند ویدر خصوص  اهمیت بازاریابی در حوزه گردشگری  با توجه به پتانسیل‌های این استان و همچنین با توجه به  اهمیت تولید محتوا در جذب گردشگر و انتقال محتوا به افراد مختلف در سطح جهان توسط شبکه‌های اجتماعی صحبت نمودند. و نقش تولید محتوا را در رونق گردشگری و ایجاد کسب و کار بسیار مفید دانستند.

در ادامه این جلسه  دکتر سید رضا علوی استاد ایده‌پرداز مطرح ،  در خصوص نقش گردشگری در توسعه مناطق و روستاها و همچنین ایجاد و تأمین امنیت در صورت جذب گردشگر  مواردی  را ذکر نمودند و اظهار نمودند که شناخت الگوهای گردشگری از جمله تصمیم‌گیری، خلق ایده ، تیم‌سازی ، مدل سازی و سیستم سازی را در حوزه ارتقا گردشگری با اهمیت اعلام نمودند.

لازم به ذکر است در پایان این رویداد ، در کارگاهی نحوه تیم سازی به کلیه شرکت کنندگان آموزش ارائه شد .

۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۵۷
تعداد بازدید : ۲۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید