پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری بیست و یکمین جلسه شورای مدیران حوزه ICT در استان چهارمحال وبختیاری

برگزاری  بیست و یکمین جلسه شورای مدیران حوزه ICT در استان چهارمحال وبختیاری
جلسه شورای مدیران حوزه ICT با حضور فرماندار شهرستان بن ومدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و همچنین مدیران ادارات تابعه وزارت در استان چهارمحال و بختیاری در محل فرمانداری شهرستان بن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهار محال و بختیاری در تاریخ 23آبان ماه سال 1396 جلسه شورای مدیران حوزه ICT با حضور فرماندارشهرستان بن ومهندس بلالی مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان چهارمحال وبختیاری و همچنین مدیران ادارات تابعه وزارت در استان در محل شهرستان بن برگزار گردید.

در این جلسه در ابتدا مهندس بلالی مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ضمن تشریح اهداف تشکیل این جلسه در شهرستان‌ها هدف اصلی را شناسایی مشکلات  و نیازهای حوزه ICT در شهرستان اعلام نمودند و اظهار نمودند که تشکیل این جلسات در شهرستانها  اثرات مثبتی در رفع مشکلات ارتباطی شهرستانها خواهد داشت .

در ادامه این جلسه آقای اکبریان  فرماندار شهرستان بن ضمن تقدیر و تشکر از مهندس بلالی و مدیران تابعه جهت پیگیری امور  ، برگزاری این جلسات را بسیار اثر بخش اعلام نمودند و به برخی از مشکلات و نیازهای شهرستان از جمله مشکلات پوشش تلفن ثابت و همراه در این  شهرستان پرداختند سپس مشکلاتی در حوزه های دیگر توسط بخشداران و دهیاران مطرح گردید  .

 در پایان این جلسه نیز ضمن تاکید بر رفع مشکلات حوزه  ICT توسط مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مصوباتی جهت رفع مشکلات تصویب و مقرر گردید ادارات تابعه در رفع این مشکلات اقدام نمایند.

۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷
تعداد بازدید : ۲۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید