پرش به محتوای اصلی

اخبار

سومین جلسه مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری مراکز نوپا در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

سومین جلسه مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری مراکز نوپا در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.
با توجه به نیاز استان به رونق کسب و کار، سومین جلسه تسهیل‌گری مرکز نوپا با محوریت ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، سومین جلسه مراکز توانمندسازی و تسهیل‌گری مراکز نوپا در استان با حضور مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و آقای دکتر پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری استان برگزار گردید.

در این جلسه مهندس بلالی   ضمن اعلام حمایت از شرکتها ، خواستار استفاده شرکت‌ها از وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رونق شرکت‌های نوپا در حوزه فناوری اطلاعات گردیدند و اظهار نمودند که این وجوه ازطریق پست بانک و  صندوق قرض‌الحسنه کارآفرینی امید استان قابل پرداخت می‌باشد. وی همچنین یکی دیگر از راه‌های حمایت  از شرکت‌های این حوزه را استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی عنوان کرد و گفت : به کسب و کارهایی که بتواند در مناطق روستایی شغل ایجاد نماید ، در روستای محروم و عشایری تسهیلات با سود 4 درصد و در سایر روستاها 6 درصد و برای شهرهای زیر 6 هزار نفر با سود 10درصد اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است  در ادامه این جلسه همچنین آقای پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری استان با اشاره به ایجاد مرکز توانمندسازی کسب و کارهای نوپا فاوای استان پارک علم و فناوری با حمایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، اظهار نمودند با برنامه‌ریزی صورت گرفته و برگزاری رویدادهای آموزشی و تخصصی در این مرکز، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان شناسایی و حمایت خواهد شد.

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۳۳۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید