پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه بمناسبت دهه فجر در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری نشست خبری  با اصحاب رسانه بمناسبت   دهه فجر در استان چهارمحال و بختیاری
نشست خبری با حضور مدیران ادارات تابعه و با حضور فعال اصحاب رسانه در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، نشست خبری در خصوص ارائه گزارش عملکرد در حوزه ICT  استان با حضور مدیران ادارات تابعه وزارت در استان و با حضور اصحاب رسانه  در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید .

 در این جلسه آقای مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری در ابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده در سال 96  در حوزه ict  استان ارائه نمودند و در خصوص وضعیت پوشش تلفن ثابت و همراه در استان  و به اقداماتی که در این خصوص در سال 96  انجام گردیده اشاره و  اظهار نمودند که با تلاشهای انجام شده در سطح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اقداماتی در خصوص پوشش اینترنت روستاها انجام گردیده و در آینده نزدیک اکثر  روستاهای بالای 20 خانوار استان تحت پوشش ارتباط تلفنی و اینترنت قرار خواهند گرفت .

لازم به ذکر است در ادامه این جلسه مدیران ادارات تابعه شامل پست ، پست بانک ، زیر ساخت و شرکت مخابرات استان نیز به اقدامات مثبت انجام شده در سال 96 اشاره نمودند و در پایان نیز به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران پاسخ لازم از سوی مدیران حوزه ict  استان ارائه گردید.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۵۴
تعداد بازدید : ۳۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید