پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه هماهنگی جهت برگزاری اولین رویداد ایده‌پردازی اینوکا در استان چهارمحال و بختیاری

جلسه هماهنگی جهت برگزاری اولین رویداد ایده‌پردازی اینوکا در استان چهارمحال و بختیاری
جلسه هماهنگی جهت برگزاری مطلوب رویداد ایده‌پردازی اینوکا با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس پارک علم و فناوری استان و مسئولین استانی دیگر در محل بنیاد نخبگان استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، جلسه هماهنگی جهت اجرا و برگزاری اولین  رویداد ایده‌پردازی اینوکا به منظور اتخاذ تصمیمات لازم جهت اجرای هر چه باشکوه‌تر این جشنواره در محل بنیاد نخبگان شهرکرد برگزار گردید.

در این جلسه مهندس بلالی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت ارائه زیرساخت‌های مورد نیاز شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات  استان ، برگزاری چنین جشنواره‌هایی را باعث آگاه‌سازی و فعال‌سازی افراد و فعالین حوزه فناوری اطلاعات استان  اعلام نمودند و خواستار برگزاری کارگاه‌های آموزشی و حضور این فعالان در مراکز توانمندسازی و تسهیل‌گری مراکز نوپا شدند. وی آمادگی خود جهت مساعدت و مشارکت در اجرای این رویداد مهم را اعلام و این اقدامات را در توانمندسازی افراد وفاغ التحصیلان حوزه it  و  ایجاد اشتغال آنها  مثبت دانستند.

لازم به ذکر است اینوکا پیوند ایده‌پردازی و کارآفرینی در راستای ایجاد کارآفرینی موفق برای اولین بار در استان و با محوریت ایده فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک، صنایع دستی و گردشگری و ایده آزاد در دو مرحله در اول اسفند 96 و دوم اردیبهشت 97 در محل دانشگاه شهرکرد برگزار خواهد شد. ضمناً آخرین مهلت ارسال آثار تا 7 اسفند 96 اعلام گردید. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.inoca.ir نسبت به ثبت آثار و ایده خود اقدام نمایند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۳۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید