اخبار

مصاحبه تلویزیونی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری با صدا و سیمای استان

مصاحبه تلویزیونی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری  با صدا و سیمای استان
مصاحبه تلویزیونی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت دهه فجر و تشریح عملکرد 100 روزه این اداره کل در حوزه ICT برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مصاحبه خبری مهندس بلالی مدیر کل استان با صدا و سیمای مرکز استان به مناسبت دهه  مبارک فجر برگزار گردید . در این مصاحبه تلویزیونی مدیر کل استان به ارائه گزارش از وضعیت استان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداختند و عملکرد این اداره کل در دولت دوازدهم   و بخصوص در صد روز گذشته را تشریح نمودند .

مهندس بلالی در این مصاحبه با اشاره به پوشش اینترنت 159 روستای استان در سال جاری از محل پروژه "های وب" اظهار نمودند که برنامه ریزی لازم جهت پوشش 381 روستای دیگر در استان از طریق کنسرسیوم همت در برنامه آتی این اداره کل قرار دارد، وی همچنین در این مصاحبه ضمن اعلام  پوشش کلیه شهرهای استان به اینترنت پر سرعت ، توضیحاتی در خصوص وظایف این اداره کل در حوزه های کسب و کار نوپا ، مرکز توانمند سازی و تسهیل گری نوپا ، مرکز آپا و مرکز تخصصی آموزشی و مهارتی در استان ارائه و آمادگی این اداره کل و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در  جهت حمایت و پرداخت تسهیلات به فعالان حوزه  ICT را اعلام و اظهار نمودند این اداره کل آمادگی لازم جهت تامین زیر ساختها و نیاز های فعالان این حوزه را فراهم نموده است .

در پایان این مصاحبه نیز مهندس بلالی ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات مردم استان ، از ایجاد و راه اندازی  سامانه 195 جهت پیگیری مشکلات و نیازهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر دادند  و خواستار ثبت مشکلات و نارسایی های موجود در حوزه ارتباطات  توسط مردم در این سامانه گردیدند .

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۳۷
تعداد بازدید : ۳۶

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید