پرش به محتوای اصلی

اخبار

نشست تخصصی با آموزشگاه های آزاد کامپیوتر در استان چهارمحال و بختیاری

نشست تخصصی با آموزشگاه های آزاد کامپیوتر در استان چهارمحال و بختیاری
نشست تخصصی بررسی مشکلات آموزشگاه های آزاد کامپیوتر با حضور مدیر کل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری نشست تخصصی بررسی مشکلات آموزشگاه های آزاد کامپیوتر با حضور شرکت ها و آموزشگاه های فعّال در استان و باحضور مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات و همچنین مدیر کل فنی و حرفه ای استان برگزار گردید.

در این نشست مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات استان در خصوص برنامه ها و طرح های اشتغالزایی و زیرساخت های ایجاد شده در استان توضیحاتی ارائه و پتانسیل و ظرفیت این شرکت ها با توجه به زیرساخت مناسب استان در ایجاد کسب و کار و ایجاد اشتغال در استان موثر دانستند ، ایشان با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت رونق کسب و کارهای نوپا در استان ، اعلام آمادگی این اداره کل را در جهت حمایت از این آموزشگاه ها در جهت ایجاد بستر مورد نیاز و همچنین معرفی جهت دریافت تسهیلات مورد نیاز را اعلام نمودند.

در ادامه آقای تقی پور مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان نیز همکاری با اداره کل ارتباطات و فناّوری اطلاعات را لازمه توسعه کسب و کارها در حوزه IT اعلام نمودند و خواستار همکاری گسترده تر این سازمان با این اداره کل گردیدند ، مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های استان در حوزه های مختلف این همکاری را باعث رونق کسب و کارها و ایجاد اشتغال در شهرها و روستاها دانستند.

لازم به ذکر است در پایان نیز مقرر گردید مرکز آموزش مهارتی در حوزه ICT   در استان توسط سازمان فنی و حرفه ای استان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات  پیگیری و اقداماتی در خصوص آموزش فعالین  حوزه IT انجام گیرد .

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۴۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید