پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه شورای مدیران ادارات تابعه با موضوع ارائه خدمات مناسب در ایام نوروز

جلسه شورای مدیران ادارات تابعه با موضوع ارائه خدمات مناسب در ایام نوروز
جلسه شورای مدیران ادارات تابعه جهت تصمیم گیری و برنامه ریزی جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافرین در ایام نوروز در محل اداره کل ICT برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری جلسه شورای مدیران با حضور مدیران ادارات تابعه و نمایندگان اپراتورها به منظور اتخاذ تصمیماتی با موضوع ارائه خدمات مطلوب در ایام نوروز به مسافران برگزار گردید.

در این جلسه مهندس بلالی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های ادارات تابعه و اپراتورها در سال 96، خواستار برنامه ریزی جهت ارائه بهترین خدمات در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از سوی ادارات تابعه و اپراتورها در استان در ایام نوروز  گردند . و اظهار نمودند  در سال جاری با بررسی های به عمل آمده  نقاط ضعف های موجود شناسایی گردیده وخواستار رفع این نقاط ضعف ارتباطی به خصوص در مراکز گردشگری استان گردیدند.

لازم به ذکر است در این جلسه مقرر گردید ادارات تابعه ضمن رفع مشکلات احتمالی ارتباطی در ایام نوروز، تلاش خود را در ارائه خدمات مناسب به مسافرین داشته باشند. همچنین در این جلسه تصمیماتی در خصوص پول رسانی به دستگاه های ATM پست بانک و استفاده از دستگاه های BTS سیار در برخی از نقاط اتخاذ گردید.

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳
تعداد بازدید : ۳۶۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید