پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه تودیع و معارفه مدیر کل پست استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید

جلسه تودیع و معارفه مدیر کل پست استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید
با حضور سرکار خانم مرادی عضو محترم هیأت مدیره شرکت پست جلسه تودیع و معارفه مدیرکل پست استان چهار محال و بختیاری برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری در تاریخ  18 اردیبهشت ماه سال 97، با حضور سرکار خانم فریبا مرادی عضو هیات مدیره شرکت پست و مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جلسه تودیع و معارفه مدیرکل پست استان در محل پست آزادگان شهرکرد برگزار گردید .

در این جلسه خانم مرادی عضو هیئت مدیره با اشاره به اولویت های شرکت ملی پست خواستار  سرعت بخشیدن به پروژه های اقتصاد مقاومتی در سطح استان گردیدند و  با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، اعلام نمودند که نیاز به پیاده سازی و اجرای دو پروژه اقتصاد مقاومتی جی نف و سیماک بودهو سعی خواهد شد  سرویس های مد نظر در سطح کشور و استان سریعا راه اندازی و فعال گردد . وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده توسط آقای عنایتی مدیر کل پست استان در سالهای گذشته  ضمن قدردانی از زحمات وی  ، برای مدیر کل جدید استان  آقای سید عبدل درگاهی  نیز آرزوی موفقیت نمودند . وی در پایان نیز از  کارکنان پست استان خواستار همکاری و مساعدت لازم  با مدیر کل جدید جهت دستیابی  و محقق شدن برنامه های شرکت ملی پست در استان گردیدند .

لازم به ذکر است در این جلسه مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از آقای عنایتی و اشاره به اقدامات مفید انجام شده در دوران تصدی ایشان در استان ، برای آقای درگاهی نیز آرزوی موفقیت نمودند و آمادگی این اداره کل را نیز جهت تحقق و پیشبرد اهداف مد نظر پست استان را اعلام نمودند .

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳
تعداد بازدید : ۱,۶۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید