پرش به محتوای اصلی

اخبار

بررسی طرح‌های اشتغالزای روستایی در حوزه ICT در استان چهارمحال و بختیاری

بررسی طرح‌های اشتغالزای روستایی در حوزه ICT در استان چهارمحال و بختیاری
بررسی طرح‌های اشتغالزای روستایی جهت پرداخت تسهیلات به متقاضیان حوزه ICT با حضوربرخی از مسئولین استانی در محل دفتر هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، با توجه به ثبت اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی در سامانه اعلام شده  در تاریخ یکم خردادماه سال 97، طی جلسه‌ای در این خصوص در محل دفتر هماهنگی امور عمرانی استانداری با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری و جمعی از مدیران دیگر از جمله مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردیدو در این جلسه  طرح‌های ثبت شده مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در خصوص اهمیت  اشتغالزایی در حوزه ICT و میزان تاثیر آن  در رونق و رشد استان در حوزه‌های مختلف از جمله صنایع دستی و گردشگری توضیحاتی ارائه نمودند و خواستار حمایت از این طرحها بخصوص طرحهای ارائه شده در حوزه گردشگری شدند .

لازم به ذکر است در این جلسه مدیران  بانک‌های عامل نیز حضور داشتند، که در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات از سوی این بانکها نیز مذاکراتی با بانکهای عامل به عمل آمد .

۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۳۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید