پرش به محتوای اصلی

اخبار

در روز شهرکرد از تمبر اختصاصی شهرکرد شناسی رونمایی شد.

در روز شهرکرد از تمبر اختصاصی شهرکرد شناسی رونمایی شد.
در روز نکو داشت روز شهرکرد با حضور آقای نوریان نماینده مردم شهرکرد و برخی از مسئولین استانی از تمبر یادبود شهرکرد رونمایی گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، در تاریخ  31 اردیبهشت ماه سال 97  همزمان با برگزاری همایش روز نکو داشت شهرکرد ، از تمبر افتتاحیه مرکز دائمی شهرکرد شناسی با حضور نوریان نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، مهندس بلالی مدیرکل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات، در گاهی مدیر کل پست استان ، غلامیان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرکرد و جمعی از مسئولین دیگر  استان  رونمائی شد.

شهرکرد؛ شهر مهربانی ها با ارتفاع بیش از 2000 متر از سطح دریا بام ایران لقب گرفته که همچون نگینی زیبا در احاطه کوه های سربه فلک کشیده ی زاگرس میانی با  تنوع آب و هوایی و شرایط اقلیمی و مردمی مهمان نواز در فصل بهار و به خصوص اردیبهشت ماه پذیرای مسافران و گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشور و حتی کشورهای حوزه خلیج فارس است.

لازم به ذکر است ، با توجه به این که در طول تاریخ شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری شاهد وقایع تاریخی، ملی و مذهبی زیادی بوده، سالروز هجرت امامزادگان دو معصوم حلیمه و حکیمه خاتون به این شهر روز شهرکرد نامیده شده است.

۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۹
تعداد بازدید : ۳۰۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید