پرش به محتوای اصلی

اخبار

بررسی توسعه کسب و کار با هدف ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری

بررسی توسعه کسب و کار با هدف  ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری
بررسی مقدماتی جهت انعقاد تفاهم نامه توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار در بستر فناوری اطلاعات با حضور مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ،  جلسه بررسی مقدماتی تفاهم نامه توسعه کسب و کار و ایجاد  اشتغال پایدار در بستر فناوری اطلاعات در تاریخ  20 تیرماه 97 در محل سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  و آقای ملکپور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره ) برگزار و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید .

 در این جلسه  مهندس بلالی ضمن  تشریح فعالیت های شرکت های دانش بنیان و مرکز توانمند سازی و تسهیل گری استان  و تاکید بر اینکه این مراکز در حوزه فناوری اطلاعات بستر ساز کسب و کارها و ایجاد اشتغال در استان می باشند . خواستار حمایت جدی از این مرکز از سوی مسئولان و مدیران استانی گردیدند و در این خصوص گزارشی از وضعیت  شرکت های دانش بنیان  درحوزه  بستر فناوری اطلاعات ارائه نمودند و اظهار نمودند که شرکت های مهمی در حوزه فناوری اطلاعات در سطح کشور از جمله شرکت زودل و یا شرکت سلامت الکترونیک برکت در حال فعالیت بوده ، که همکاری با این گونه شرکت ها با شرکتهای استانی  در جهت پیشبرد اهداف و محقق شدن تفاهم نامه و توسعه کسب و کارها در حوزه ارتباطات می تواند  موثر باشد .

آقای ملک پور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  در جهت توسعه کسب و کارها و ایجاد اشتغال بخصوص در مناطق روستایی  ، آمادگی این اداره کل در جهت انعقاد تفاهم نامه با این اداره کل را اعلام نمودند . و هدف از این همکاری را تلاش در جهت  آموزش و توانمند سازی فارغ التحصیلان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تحت پوشش این اداره کل دانسته و خواستار همکاریهای بیشتر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با این اداره کل گردیدند. وی همچنین ابراز امیدواری کردند همکاری با شرکت های دانش بنیان در بستر فناوری اطلاعات در اجرایی شدن اهداف فی مابین موثر بوده و این همکاری می تواند  باعث ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان و توانمند سازی فارغ التحصیلان این حوزه در مناطق روستایی گردد .

۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۳۱۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید