پرش به محتوای اصلی

اخبار

توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال با همکاری دانشگاه شهرکرد

توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال با همکاری دانشگاه شهرکرد
به منظور توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری، ظرفیت‌ها و نحوه همکاری این اداره کل با دانشگاه شهرکرد جهت تامین زیر ساخت های مورد نیاز بررسی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری استان با حضور در دانشگاه شهرکرد با دکتر کریمی سرپرست  دانشگاه شهرکرد دیدار و طی جلسه‌ای، راهکارهای همکاری و تأمین زیرساخت‌های لازم جهت توانمندسازی و توسعه کسب و کارها در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی گردید.

در این جلسه در ابتدا دکتر کریمی ضمن تشریح اقدامات و فعالیت‌های دانشگاه شهرکرد در جهت توانمندسازی و رونق کسب و کار در استان، ظرفیت‌های موجود در دانشگاه جهت برگزاری دوره‌های آموزشی و امکانات زیرساختی مورد نیاز جهت ایجاد اشتغال پایدار مطرح و خواستار همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز گردیدند.

 در ادامه مهندس بلالی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در این دانشگاه، توانمندسازی و رونق کسب و کار در استان را با توجه به وضعیت بیکاری استان پر اهمیت دانستند و آمادگی این اداره کل در جهت تأمین زیرساخت‌ها و ایجاد تفاهم‌نامه با این دانشگاه در جهت توانمندسازی و حمایت همه جانبه از کسب و کارها در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را اعلام نمودند.

لازم به ذکر است در این جلسه در خصوص برنامه وزارت در توسعه کسب و کار و حمایت‌های جدی وزیر محترم از کسب و کار نیز توضیحاتی از سوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  ارائه گردید .

۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰
تعداد بازدید : ۴۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید