پرش به محتوای اصلی

اخبار

ایجاد کسب و کار با انعقاد تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی ( ره ) در استان چهارمحال و بختیاری

ایجاد کسب و کار با انعقاد تفاهم نامه با کمیته  امداد امام خمینی ( ره ) در استان چهارمحال و بختیاری
سومین جلسه بررسی نحوه اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری دوجانبه به منظورتحول در رشد اقتصادی، ایجاد بستر مناسب جهت اشتغال و بازاریابی محصولات مددجویان و توانمندسازی آنان برگزار گردید .

به گزارش روایط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جلسه بررسی نحوه اجرایی شدن بند2 تفاهم نامه مشترک فی مابین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و کمیته امداد امام خمینی ( ره) در روز سه شنبه  26تیرماه در محل سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

 در این جلسه که با حضور نماینده شرکت دانش بنیان داپنو و معاونین ادارات مذکور تشکیل گردید به ایجاد اشتغال پایدار با بهره گیری از بستر فناوری اطلاعات و کسب و کار های کوچک و زودبازده در بستر فناوری اطلاعات به عنوان یکی از اهداف تفاهم نامه مشترک اشاره و راهکارهایی در خصوص چگونگی همکاری شرکت های دانش بنیان از جمله شرکت داپنو با کمیته امداد امام خمینی ( ره ) در جهت توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد ارائه شد .

 نماینده شرکت داپنو با اعلام همکاری هرچه بیشتر با کمیته امداد امام خمینی ( ره ) و اداره کل ارتباطات استان در این زمینه ، پیشنهادآموزش همکاران و مددجویان کمیته امداد در شهرستان شهرکرد و بن را پذیرفتند .

 معاونت اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره ) با بیان این مطلب که خودکفایی مددجویان از اهداف این اداره کل است افزود با آموزش مددجویان تحت پوشش می توان بستر خودکفایی را فراهم نمود و مددجویان با ایجاد اشتغال پایدار می توانند به خودکفایی برسند.

در این جلسه مهندس بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز اعلام آمادگی این اداره کل را در تامین زیر ساخت های مورد نیاز این مراکز را اعلام و از اهداف این اداره کل و وزارت ارتباطات حمایت جدی از کسب و کارهای حوزه فناوری  دانستند .

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۹
تعداد بازدید : ۲۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید