پرش به محتوای اصلی

اخبار

اولین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان در استان چهارمحال و بختیاری

اولین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان در استان چهارمحال و بختیاری
با حضور اعضای کارگروه دفاتر پیشخوان، اولین جلسه به منظور بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص نحوه برگزاری جلسات در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری در تاریخ دوم مرداد ماه سال 97، اولین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و رئیس صنف دفاتر پیشخوان استان در محل این اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه مهندس بلالی ضمن تشریح اهداف تشکیل جلسات با اعضای جدید در خصوص بخشنامه‌های ابلاغی جدید توضیحاتی ارائه نمودند و هدف از تشکیل این جلسات را رسیدگی به مشکلات دفاتر پیشخوان استان و حمایت جدی از آن‌ها با شناسائی و احصا خدمات دستگاه‌های دیگر  و ارائه این خدمات در این دفاتر اعلام نمودند.

در این جلسه نماینده سازمان تظیمم مقررات و ارتباطات رادیوئی نیز گزارشی از آخرین وضعیت دفاتر پیشخوان استان که در حال حاضر 144 دفتر پیشخوان در استان فعالیت می‌نماید ارائه نمودند و اعلام نمودند تعداد دفاتر این استان بیشتر از تعداد سرانه جمعیتی استان بوده و این استان در مقایسه با برخی از استانها دارای بیشترین دفتر پیشخوان نسبت به جمعیت دارد . وی در ادامه همچنین  توضیحاتی در خصوص آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان که در حال نهایی شدن می‌باشد نیز  ارائه نمودند.

۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۲۴۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید