پرش به محتوای اصلی

اخبار

تقدیر مدیر کل ICT استان چهارمحال و بختیاری از عملکرد اداره کل پست استان

تقدیر مدیر کل ICT استان چهارمحال و بختیاری از عملکرد اداره کل پست استان
مدیر کل ICT استان از اداره کل پست استان بازدید کرد و با توجه به عملکرد مثبت این اداره کل در سه ماهه گذشته ، از وضعیت موجود ابراز رضایت کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، در تاریخ 5 مردادماه سال 97 مدیر کل ICT استان چهارمحال و بختیاری از اداره کل پست استان بازدید کردند. در این بازدید پس از بررسی شاخص‌های درآمدی و عملکردی استان با توجه به کسب رتبه برتر این اداره کل در برخی از شاخص‌های در آمدی و کیفیت، آقای بلالی مدیر کل ICT استان ضمن ابراز رضایت از وضعیت موجود این اداره کل، با اهدای لوح از مدیر کل و برخی از کارکنان زحمت کش این اداره کل تقدیر و تشکر کردند

. در این بازدید مدیر کل ICT استان همچنین از قسمت‌های مختلف این اداره کل بازدید کرد ودر  نشستی صمیمانه‌ با برخی از کارکنان این اداره کل  مشکلات و خواسته‌های کارکنان  مطرح و رسیدگی شد .

آقای بلالی مدیر کل ICT استان همچنین با توجه به اهمیت پروژه GNAF و سیماک خواستار توجه ویژه  به این دو پروژه مهم در استان شدند و آمادگی این اداره کل را در  پیگیری امور و برگزاری جلساتی با مسئولین استان جهت شتاب گیری پیشرفت این دو پروژه اعلام نمودند .

لازم به ذکر است اداره کل پست استان در دو ماه گذشته رشد خوبی از نظر عملکرد درآمدی و ترافیک و شاخص های دیگر داشته  و در ارزیابی انجام شده در کشور رتبه  اول تا سوم در این شاخص ها را کسب کرده است 
۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۲۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید