پرش به محتوای اصلی

اخبار

کسب رتبه برتر ICT استان چهارمحال و بختیاری در حوزه اقامه نماز

کسب رتبه برتر ICT استان چهارمحال و بختیاری در حوزه اقامه نماز
در ارزیابی انجام شده توسط ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به عنوان دستگاه دوم در سطح استان معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، در ارزیابی و داوری انجام شده از سوی ستاد اقامه نماز استان با توجه به عملکرد مناسب ICT استان چهارمحال و بختیاری در حوزه نماز بر اساس توافق نامه ابلاغی سال 96، این اداره کل موفق به کسب رتبه دوم استانی  در بین دستگاه‌های ارزیابی شده انتخاب و معرفی گردید . از اهم اقدامات انجام شده توسط این اداره کل میتوان به مشارکت در برگزاری همایش با موضوع نماز در فضای مجازی  ، حمایت از شرکتهای فعال در حوزه مجازی  جهت تولید محتوا با موضوع نماز و برگزاری جلسات و همایش با ادارات تابعه بصورت مشترک اشاره کرد .

 لازم به ذکر است این اداره کل  در سال 95 نیز به دلیل فعالیت‌های موثر در حوزه اقامه نماز  در سطح استان ، به عنوان دستگاه اول در بین دستگاه‌های استان معرفی و تقدیر و تجلیل شده است . و با کسب رتبه برتر در سال جاری این اداره کل طی  دو سال متوالی به عنوان دستگاه برتر در حوزه اقامه نماز استان معرفی گردیده است .

۱۰ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳
تعداد بازدید : ۲۲۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید