پرش به محتوای اصلی

اخبار

رشد سرانه آموزشی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری

رشد سرانه آموزشی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری
دکترجعفر پور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات در جمع رابطین آموزش ادارت کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها در آذربایجان غربی اظهار داشت: این نشست با هدف بیان و تبادل تجربیات، پاسخ به سوالات آموزشی مجموعه ها، بیان اهداف آتی حوزه آموزش وزارت و اجرای کارگاه های تخصصی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطا و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، دکتر جعفر پور  ضمن تشریح اهداف مرکز تحول و نوسازی وزارت در حوزه آموزش تصریح کرد:اگر اهداف که برای فعالیت های خودمان مشخص می کنیم بسیار دم دستی و قابل دسترس باشد،نامطلوب و اگر بسیار دور از دسترس باشد مارا درچار یاس و نامیدی خواهد کرد، لذا باید اهداف با توجه به قابلیت های مجموعه در نظر گرفته شود .

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ضمن اشاره به این مطلب که آموزش بایددرنگرش، دانش و رفتار کارکنان دیده شود، اظهار داشت: مبحث آموزش سنگ بنای توسعه و مبنای تحول سازمان است و باید به آن اهتمام داشته و از استانداردهای عملکردیمان به هیچ عنوان کوتاه نیایم. وی افزود: کارشناسان آموزش باید سعی کنند بهترین انتخاب را برای مدرس دوره ها و آموزشگاه مربوطه با رعایت صلاح و صرفه سازمانی داشته باشند .

آقای مهندس جلیلی نژاد سرپرست اداره کل ICT آذربایجان غربی که میزبان این نشست بود ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه آموزش اداره کل گفت:بعد از تغییر مدیریتی مرکز تحول و نوسازی وزارت شاهد تغییرات بسیار ملموس در حوزه آموزش استانها هستیم .

وی در ادامه افزود: اجرای سیستم ذخیره سازی مستندات، تخصصی سازی مشاغل ، تسهیل در ارائه مجوز دوره های آموزش استانها و اهمیت به افزایش تخصصی رابطین از جمله تغییرات صورت گرفته در این حوزه است.در ادامه آقای جلیلی نژاد ضمن ارائه پیشنهاداتی در حوزه آموزش گفت:اهمیت به بحث تحقیقی و پژوهش در حوزه دستگاه های وزارت با توجه به حذف نمره این مبحث در ارزشیابی کارکنان کم رنگ شده است.

وی ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته در این حوزه اذعان کرد: کمبود دوره های آموزشی در رسته مخابراتی مشهود است که پیشنهاد می شود در صورت امکان به صورت منطقه ای به آن پرداخته شود و اظهار داشت: انتقال دانش بین کارکنان دستگاه موجب بالندگی مجموعه و افزایش دانش پرسنل در تمامی حوزه ها می گردد و در حال حاضر این موضوع در اداره کل ICT آذربایجان غربی در حال اجرا است.

این نشست با پاسخ گویی به سوالات مطروحه و آغاز کارگاه های تخصصی این حوزه ادامه یافت.
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲
تعداد بازدید : ۲۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید