پرش به محتوای اصلی

اخبار

حمایت از طرح های حوزه ICT در روستاها رفاه اجتماعی و اشتغال را در پی دارد

حمایت از طرح های حوزه ICT  در روستاها رفاه اجتماعی و اشتغال را در پی دارد
بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : تسهیلات اشتغال روستایی با نظارت کامل و مستمر در راستای توسعه دفاتر ICT روستایی و ایجاد اشتغال پایدار و تامین رفاه اجتماعی در روستاها خواهد شد .

بلالی با توجه به ضرورت بازدید و بررسی از طرح های روستایی گفت : باید پیگیری ها و بازدیدهایی جهت کنترل و نظارت بر هزینه درست تسهیلات در حوزه های اعلام شده صورت گیرد تا این تسهیلات در روستاها هزینه و اثرات آن که تامین رفاه روستائیان و ایجاد اشتغال در روستا است تامین شود .

در  بازدید سر زده از چگونگی به کار گیری منابع مالی اعطا شده به طرح های اشتغال روستایی، طرح دفتر ICT روستا وانان مورد بازدید کارشناسان قرارگرفت و  کارشناس وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از این  طرح روستایی گفت : با توجه به اینکه روستای مذکور در مسیر رفت و آمد گردشگران قرار دارد توسعه این دفتر و دفاتر  ICT روستایی دیگر از جمله نیازهای روستائیان است . .وی تاکید کرد : در روند پرداخت این تسهیلات به دفاتر ICT  لازم است کلیه تجهیزات و موارد درج شده در طرح باید  از سوی متصدیان تهیه و در مکان مورد نظر موجود باشد وی همچنین اظهار کرد :  با نظارت کامل و مستمر انتظار می رود کلیه تسهیلات اعطایی به متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی در راستای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در روستاها به کار گرفته شود .

بر اساس این گزارش ،  این بازدید توسط گروه بازرسی تشکیل شده شامل ادارات عضو کارگروه اشتغال انجام می شود  و در اولین بازدید این گروه ،  از روستای وانان که در  مسیرهای گردشگری منتهی به آبشار کوهرنگ و چشمه دیمه می باشد  بازدید بعمل آمد .

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۰۲
تعداد بازدید : ۲۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید