پرش به محتوای اصلی

اخبار

سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با رویکرد امنیت ، سرعت و کاهش هزینه ها با شبکه ملی، همزمان با 27 اردیبهشت ماه ، روز جهانی ارتباطات برگزار می شود.
 دبیر اپوستر جشنوارهجرایی جشنواره فاوا با بیان اینکه سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، 27 اردیبهشت و همزمان با هفته ارتباطات برگزار می شود، گفت: در راستای درخواست های متعدد مطرح شده از سوی دبیران کارگروه ها برای فراهم شدن زمینه مشارکت بیشتر علاقمندان در این حوزه،‌ تمدید مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره فاوا در دست بررسی است و نتیجه نهایی آن به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، سید محمد حسین پور اظهار داشت: با توجه به امتیازهای متفاوت در نظر گرفته شده برای برگزیدگان سومین دوره جشنواره فاوا و درخواست های واصله از کارگروه های مختلف،‌تمدید مهلت ارسال آثار بررسی و اعلام خواهد شد.

 

‌دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی فاوا تصریح کرد: فرهنگ سازی و تکریم بزرگان و چهره های ماندگار، ایجاد فضای رقابتی سالم میان فعالان و ایجاد فضای تعامل میان دست اندرکاران این حوزه از جمله اهداف برگزاری این جشنواره محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر اهداف این جشنواره می توان به فراگیرکردن خدمات دولت الکترونیکی و عمق بخشیدن به این نوع از خدمات و ارتقاء سطح آگاهی جامعه اشاره کرد.

دبیر اجرایی جشنواره ملی فاوا با اشاره به اهداف و سیاستهای دولت تصریح کرد: با توجه به تجربیات گذشته و همچنین در نظر گرفتن اهداف سالهای آتی و سیاست های دولت در بخشهای مختلف نظیر اشتغالزایی و تاکید بر بومی سازی فناوری، این جشنواره در دو بخش عمومی و دانشگاهی برگزار می شود و هیچ محدودیتی برای شرکت افراد حقیقی و حقوقی در این جشنواره وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به نحوه شرکت متقاضیان تاکید کرد: متقاضیان می توانند آثار خود را از طریق پست پیشتاز به روابط عمومی وزارت ارتباطات ارسال و یا نسخه اسکن شده آن را به نشانی پست الکترونیکی festfava@ict.gor.ir ارسال کنند.سایت جشنواره
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۳:۵۱
تعداد بازدید : ۱۱۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید