پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه مدیر کل استان با استاندار چهارمحال و بختیاری

برگزاری جلسه مدیر کل استان با استاندار چهارمحال و بختیاری
برگزاری جلسه در محل دفتر آقای عنابستانی استاندار استان چهارمحال وبختیاری و با حضور آقای دکتر نافیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ...

در تاریخ 06/03/92 جلسه ای در محل دفتر آقای عنابستانی استاندار استان چهارمحال و بختیاری و با حضور آقای دکتر نافیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری برگزار شد. در این جلسه ابتدا آقای عنابستانی استاندار محترم انتظارات و توقعات خود را از تشکیل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بتفضیل بیان نمودند، در ادامه آقای کاظمیان مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن ارائه توضیحات؛ اهم برنامه های سال 92 این اداره کل را ارایه و مسائل پیش رو را تشریح نمودند.

   در این جلسه مقرر شد جایگاه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در اولین جلسه شورای اداری توسط مدیر کل دستگاه تبیین شود. ساختار سازمانی این اداره کل مطابق با وظایف مورد انتظار توسط جناب آقای عنابستانی با هماهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور پیگیری شود و همچنین جلسه ای با حضور جناب آقای استاندار و کلیه دستگاهای زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان تشکیل و جایگاه اداره مذکور بررسی و تبیین شود.

۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۴:۱۶
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۲۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید